Na úvod těsná prohra v Humpolci

publikováno 08.08.2016

AFC Humpolec - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 1:0(0:0)

Sestava: T. Bezděk [-] - O. Machala [-] , P. Pešek [-] , M. Korel [-] , M. Trpišovský [-] , M. Turek [-] , J. Bláha [-] , J. Gramer [-] , M. Nepovím [-] , F. Gramer [-] , J. Petřík [-]

Do Humpolce zavítal v prvním podzimním kole nováček soutěže z nedaleké Ledče nad Sázavou. Utkání bylo vyrovnané a tomu odpovídá i skóre.

Hned na úvod zahráli hosté před velkým vápnem rukou a přímí kop Prokopa skončil těsně vedle tyče. V páté minutě vysunul Kubíček kolmou přihrávkou Dalíka ale trefil pouze brankáře. V 9 minutě na Prokopův centr naskočil Procházka a hlavou trefil tyč. Ve 27 minutě po stěle domácích vyrazil brankář hostí míč pouze před sebe sám nehlídaný Skryja mohl dorazit do prázdné branky ale trefil opět výborného hostujícího golman. Ve 43 minutě zahrozili hosté, když po výkopu domácího brankáře se míč dostal k hostujícímu stoperovi Ledče nad Sázavou a ten z tříceti metrů zkusil pozornost domácího brankáře Kříže, perfektní střelou těsně nad břevno.

Domácí vstřelili kýženou branku

Skóre se poprvé měnilo až v 78 minutě kdy po rychlém protiútoku domácích, Šerý ve středu hřiště přihrál Štěpánovi na pravou stranu a ten nerozmýšlel a propálil hostujícího brankáře - 1:0. Hosté se mohli dočkat vyrovnání, když v 85 minutě po rohovém kopu hostí a nejvýše vyskočil hráč Ledče, kterého ale zázračně vychytal domácí brankář Kříž.

Ohlasy k zápasu

AFC Humpolec

Jitka Beránková - vedoucí: Do Humpolce na první mistrák přijel nováček soutěže, soupeř z blízké Ledče n. S. , věděli jsme že to bude těžký soupeř, který se na KP dobře připravil. Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. Kdybychom proměnili alespoň polovinu tutovek z prvního poločasu mohli jsme jít do šaten klidně se čtyřbrankovým rozdílem, hráli jsme výborně , dařila se kombinace ve středu hřiště , soupeř z Ledče se prakticky nedostal k ničemu, hráli jsme rychle dopředu, jenom zakončení nás tentokrát trápilo. Bohužel druhý poločas jsme začali míče zbytečně nakopávat, soupeř toho využil a obraz hry se otočil. Ledeč byla v druhém poločase mnohem aktivnější, ale naši branku ohrozili pouze z rohu ke konci zápasu. nám se podařilo dobře vystřídat, přišel zkušený Pavel Štěpán a vystřelil pro nás 3 body.

zdroj: fotbalunas.cz