TJ Sapeli Polná - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 4:0(1:0)

publikováno 12.09.2016

Oslabená sestava, horová pětiminutovka = výrazná prohra

TJ Sapeli Polná - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 4:0(1:0)

Sestava: T. Bezděk [-] - O. Machala [-] , J. Petřík [-] , P. Pešek [-] , M. Korel [-] , J. Bláha [-] , J. Gramer [-] , J. Voplakal [-] , J. Vladyka [-] , F. Gramer [-] , R. Kuja [-]

Dosti jednostranný pohled domácího činovníka na utkání z fotbalunas.cz

Navrátil poslal domácí celek do vedení

Ve čtvrté minutě zleva centroval do vápna David Macko, hlavička Milana Špendlíčka šla těsně vedle ledečské branky. O čtyři minuty později odcentroval do šestnáctky Petr Takács, Milan Špendlíček sklepl míč pro Petra Navrátila, tomu byl však v tutové šancice odmáván ofsaid. Ve 12.minutě sehráli zkrácený roh Filip Dvořáček s Davidem Mackem, pumelice druhého jmenovaného skončila těsně nad břevnem Bezděkovy branky.V 18. minutě po kombinaci Milana Špendlíčka s Davidem Mackem vytahuje gólman hostí lob Davida Macka na rohový kop.Ve 24. minutě vypresoval Milan Špendlíček obranu hostí a Petr Navrátil lobem z 30 metrů přestřelil opuštěnou ledečskou svatyni.Ve 28. minutě se poprvé ozývají hosté, zpoza šestnáctky míjí naši branku. V 37. minutě vyráží Honza Herink ostrý cent na roh, z něhož hosté hlavičkují nad naší branku. Ve 40. minutě poprvé udeřilo, David Macko doslova vymíchal dva ledečské beky u rohového praporku, vyslal ostrý centr do šestnáctky a Petr Navrátil je hlavou neomylný 1-0. O minutu později pálí David Macko těsně vedle a ani  v poslední minutě první půle  není Davidovi přáno, na poslední chvíli velkou šanci našeho hráče zahasí stoper hostí.Do kabin se tedy odchází za jednobrankového vedení Sapeláků, i když rozdíl měl být větší.

Domácí přidali tři branky

Ve 48. minutě vysílá centr zadovkou David Macko, Filip Dvořáček hlavičkuje mimo. O dvě minuty později pálí ledečtí z úhlu, Honza Herink střelu kryje.V  57.minutě chytře uvolnil Filip Dvořáček Davida Macka, ten tváří v tvář gólmanovi nezáváhá a zvyšuje na 2-0. O minutu později mohl zvýšit Petr Navrátil, na šestnáctce vybojoval míč a jeho střelu z šestnáctky gólman Bezděk vyrazil na rohový kop.Ten zahrál skvěle Filip Dvořáček, jeho ostrý centr zametl do sítě hlavičkující Tomáš Reiterman 3-0. Famózní pětiminutovku Sapeláků zakončil po nádherném uvolnění od Páti Fišera David Macko. Jeho ukázkový lob znamenal zvýšení vedení na 4-0. I nadále pokračovali naši hráči ve vytváření gólových situací.V 68. minutě svoji šanci nevyužil Petr Barák, který založil další šanci, ve které David Macko přepustil míč Filipu Dvořáčkovi, jeho střela však skončila nad brankou Ledče. V 79. minutě vychytal gólman Bezděk tutovku střídajícího Davida Padrnose. O minutu později upláchl obraně Filip Dvořáček, jeho lob skončil na břevně a dorážka Davida Padrnose nad ním. V 82. minutě vstřelil gól střídající Kuba Fic, byl však v ofsajdu.Ve 86. minutě uhájil skvělým zákrokem čisté konto Honza Herink, vzápětí David Padrnos neskóroval po centru agilně hrajícího Petra Takácse  a tak se stalo skóre 4-0 výsledkem konečným.

Ohlasy k zápasu

TJ Sapeli Polná

Jiří Babínek: Předvedli jsme pěkný technický fotbal, vstřelili jsme čtyři branky a nejméně stejný počet absolutních loženek jsme nedali. Měli jsme problémy s obsazením útočných postů, ale zase se osvědčilo staré pravidlo, Špendla umí na všech postech. Kluci hrají s chutí, poctivě trénují a dosavadní výsledky jsou jim odměnou.