SK Moravské Budějovice - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 2:4(1:1)

publikováno 24.10.2016

SK Moravské Budějovice - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 2:4(1:1)

Sestava: Bezděk – F. Gramer, P. Pešek, Petřík. Machala – Turek (55. Toula), Nepovím, Korel, J. Gramer (86. Kuja) – J. Pešek, Bláha (78. Staníček)

Branky: 29. Petřík, 48. Bláha, 53. J. Pešek, 78. J. Gramer

V rámci dvanáctého kola zavítala pátá Ledeč k souboji do předposledních Moravských Budějovic. Moravské Budějovice nechtěli dát hostům nic zadarmo a minimálně v prvním poločase byli domácí hostům vyrovnaným soupeřem.

Vedení Moravských Budějovic trvalo pouhých osm minut

Úvod tohoto zápasu byl velice vyrovnaný, oba týmy si vytvořili několik šancí, ale branka přišla, až v dvacáté první minutě kdy se prosadil Tomáš Kopeček. Moravské Budějovice měli velkou radost, přeci jenom vedli nad pátým týmem tabulky. Radost jim ale za pár minut překazil Jiří Petřík, který srovnal skóre a vrátil Ledeč do hry. Více branek už v první půli nepadlo a hráči šli tak do šatny za vyrovnaného stavu 1:1.

Excelentní vstup hostů do druhé půle

Hosté toho v šatně asi hodně probrali, jelikož do druhého poločasu naskočil opravdu úplně jiný tým, než který hrál v prvním poločase. Hosté naskočili do druhé půle tak že domácí ještě ani prakticky nebyli na hřišti a už prohrávali. V čtyřicáté osmé minutě poslal do vedení hosty Jan Bláha a hned za dalších pět minut to bylo 1:3, trefil se Jan Pešek. Následně se ale vzpamatovali domácí a v padesáté osmé minutě snížil Tomáš Kyzlink. Zápas tak opět dostal náboj a bylo o co hrát. Bohužel pro domácí se do hry opět dostali hosté. V sedmdesáté osmé minutě si na roh naběhnul Jakub Gramer a pečetil tak na konečných 2:4.

Ohlasy k zápasu

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

Jungvirt Zdeněk: Je za námi zápas v Moravských Budějovicích a mám z něj opravdu dobrý pocit, protože kluci na hřišti nechali úplně všechno a zaslouženě jsme tak zvítězili.