Úvod » Archiv článků

Ledeč n. S : Dobronín 0 : 2 ( 0:1)

publikováno 16.05.2010 (aktualizováno 15.12.2023)

Po šesti zápasech bez porážky,si Ledečské mužstvo muselo  vypít kalich hořkosti až do dna na vlastním hřišti s Dobronínem ,se kterým bojuje o místa ve sponí části tabulky.Po začátku utkání byla Ledeč aktivnější a nic nenasvědčovalo,že by soupeř měl z Ledče odvézt body.Do 18. minuty Ledeč zahrávala 3x rohový kop  a tři střely Voplakal,Lebruška a Pajer  se nevešly mezi tyče.V 25. minutě poprvé zahrozili hosté a velmi nadějnou šanci z vápna zlikvidoval Vitiska.Ve 34. minutě  trestný kop hostí likvidoval opět Vitiska.V 36.minutě zahrávala Ledeč 2x za sebou roh ,ale soupeř opět odvrátil nebezpečí.V 38. minutě opět nevyřešili domácí trestný kop a míč skončil mimo.Nedáš dostaneš se naplnilo v 42.minutě, kdy po chybě obrany mohl zachránit Slavětínský ,ale na míč nedosáhl a soupeř trestal přesnou střelou z hranice šestnácky a bylo 0:1.Druhý poločas začali hosté lépe,dobře bránili a hrozili nebezpečnými protiútoky.Hráči Ledče si nedokázali vytvořit pozici pro dobré zakončení.Přihrávky našich hráčů vázly a hosté hrájící s chutí si velmi zkušeně hlídali,jednobrankové vedení.Když už se míč dotlačil do vápna soupeře ,nebyl nikdo kdo by zakončil. Střely Procházky  a Pokorného skončily mimo branku.Ledeč se dostávala často k velkému čtverci,ale bez větší hrozby pro brankáře hostí.V 86.minutě se po nekoncentrovanosti našich hráčů před vápnem uvolnil střídající hráč Dobronína a střelou na zadní tyč pečetil výsledek 0:2.Hosté hráli poctivý fotbal s dostatkem pohybu a dobrou obrannou fází a vyčkávali na Ledečské chyby.

Hodnocení trenéra- přístup hráčů k utkání velmi laxní,jako by čekali,že se soupeř porazí sám.Chyběla přesná přihrávka ,pohyb a chuť poprat se o výsledek.Celkový výsledek odpovídá přístupu k zápasu, tréninkům i životosprávě.Je nutné zapomenout na výsledek, kousnout se a dobře se připravit na další utkání.

Sestava :J.Vitiska, A.Příhoda, P.Pešek, J.Lebruška, M.Pokorný, o.Pajer, P.Janů, J.Voplakal, J.Slavětínský, F.Hoffman, M.Geher, M.Janovec, M.Procházka,V.Šťastný. Vedoucí mužstva P.Pešek, J.Vitiska. Trenér M.Kouba