Úvod » Archiv článků

Dlouhá Ves : Ledeč n.S 1:6 (1:5)

publikováno 30.10.2010 (aktualizováno 17.12.2023)

Ledči stačil první poločas,aby deklasovala Dlouhou Ves a druhý poločas odfákla a pouze si to před zimní přestávkou užívala.

Ze strany Ledče obávané utkání na malém nerovném hřišti v Dlouhé Vsi nakonec dopadlo jednoznačným vítězstvím.Utkání začalo překvapivě svižným tempem a již v 5. minutě se domácí ujali vedení 1:0.Dlouhá Ves i nadále zatápěla Ledečské obraně ,které se nedařilo a Honza Lebruška nevěděl, kde má být dříve a zejména díky jeho zásahům nebylo hůře.Ledeč se pomalu rozehrávala a v 15.minutě Kavka po přihrávce Klause si ve vápně poradil a bylo 1:1.Po výborném zákroku byl tvrdě sražen golman Vitiska.Po ošetření z následné akce po přihrávce Klause trestal Kalivoda střelou z vápna 1:2. Z dalšího rohového kopu pohrdl šancí Šťastný a ani z malého vápna nedopravil míč do sítě.Soupeř se dostával do akcí jen sporadicky.Z dalšího nájezdu si zprava naběhl Kavka a zvýšil na 1:3.Ve 36 minutě se dostal k míči ve vápně opět Kalivoda a bylo 1:4.Ve 39 minutě vybojoval míč Slavětínský  před vápnem dal Klausovi ten na dotek Geherovi a střela k tyči 1:5.Ve druhé půli nám Dlouhá Ves předvedla  asi 15 minut že fotbal hrát umí a zejména Lukačina s Pabouskem tlačili mužstvo dopředu a měla i jistou gólovku.Ledeč se potom znovu rozjela a předváděla festival zahozených šancí,Janovec 2x ve vyložené šanci hledal lépe postavené hráče,což nedopadlo,Kavka ve vyložené šanci váhal ,až ho obrana převálcovala,Hofmanova bomba skončila nad.Kalivodova bomba se nevešla mezi tyče.No a tak musel zaúřadovat  Hofman,zachytil  míč na malém vápně a bylo 1 :6.No a když ani Procházkova pohotová střela nekončila v síti a Geherův trestňák vychytal gólman,obě mužstva se mířila s konečným výsledkem.

Hodnocení:Před zápasem bylo mužstvo namotivováno,aby nedošlo k překvapení.První poločas to mužstvo odmakalo ,ale druhý poločas si šlo pouze zahrát pouťák a lajdácky zahazovalo jednu šanci za druhou.Toto se nám nemusí vyplatit,protože jde i o skóre.Je to však dobrá tečka  za podzimní sezonou.

Sestava: Vitiska,Lebruška,Šťastný,Janů,Pešek, Kalivoda,Geher,Janovec,Slavětínský,Klaus,Kavka,Hofman,Procházka.Vedoucí mužstva R.Miláček.Trenér M.Kouba