Úvod » Diskuze

Diskuze

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

strana: 1... « 2345 678
Osobní profil také sekretář | 08.08.2010 12:53
ANO
Osobní profil Kapitán starších žáků | 08.08.2010 11:46
Hraje dnes "A"??
Osobní profil pesi | 04.08.2010 0:15
Rád bych pozlobil a zastřílel na bránu, ale budu se soustředit na odpolední
Osobní profil kouba | 02.08.2010 21:29
Úterní trénink mužů ,z důvodů dovolených,odpoledních směn a zranění se ruší.Středa platí nutno se na ni soustředit,aby nás bylo alespoň na báčko.
Osobní profil jiri.vrana | 02.08.2010 10:59
Pro dorost CHLAPCI MĚLY BY JSTE SE NAD SEBOU ZAMYSLET A ZAČÍT CHODIT NA TRÉNINKY VÍM NĚKDO JE NA CHATÁCH A U MOŘE ALE ŽE TŘI DNY NEBO DVA PŘED TRÉNINKEM VÁM POŠLU SMS,A ROZPIS JE TADY NA WEBU A VÍC JAK POLOVINA LIDÍ MÁ ROZPIS TRÉNINKŮ A NA FACEBOOKU TO MÁTE TÉŽ NAPSANÉ TAK SE LASKAVĚ VE STŘEDU VŠICHNI DOSTAVTE NA TRÉNINK 16:30 AŤ KONEČNĚ VÍM KOLIK NÁS BUDE NA NEDĚLNÍ MISTRÁK JE TO KAŽDÝ ROK A POŘÁD DOKOLA POKUD SKONČÍ PODZIMNÍ,NEBO JARNÍ ČÁST TAK KAŠLETE NA TRÉNINKY APOD A PAK SE TO V PRVNÍCH TŘECH ZÁPASECH POTVRDÍ BUĎ PROHRAJEME NEBO JEN TAK TAK REMÍZA NEBO PŘI ZÁZRAKU VÝHRA TAK UŽ SE PŘIPRAVTE NA ZÁPASY A ZAČNĚTE CHODIT NA TRÉNINK DNES KAŽDÉHO DOROSTENCE I KDYBY BYL V ZAHRANIČÍ OBVOLÁM ABYCH MĚL JASNO CO JE JAK S POLOVINOU MUŽSTVA...MLADÝ DOROSTENCI CO PŘIŠLY ZE STARŠÍCH ŽÁKŮ RÁD BYCH UTVÍTAL ABY JSTE SE VŠICHNI DOSTAVILY TÉŽ BUDETE HRÁT VY ZA DOROST A NÉ NIKDO JINÝ...JEDINÝ HÁJA BYL NA TRÉNINKU A ŠTĚPÁN NA JEDNOM ...
Osobní profil Kapitán starších žáků | 29.07.2010 23:30
Zachránce Franta Hofman )
Osobní profil kouba | 28.07.2010 22:50
Z důvodů,že v neděli hrajeme pohárový zápas,Lebruška,Pajer a Slavětínský jsou zraněni a hodně lidí odjelo na dovolenou, se přátelský zápas s TJ Kožlí ruší a domluvíme jej na jiný termín.Říkejte to dál.Pokusil jsem se to převést na tým B,ale tam jedou kluci na turnaj a nemůžou tento závazek převzít.
Trenérovi Kožlí to zavolám zítra.
Odjezd do Lípy na pohár je v neděli 15.45.
Osobní profil kouba | 21.07.2010 22:02
Dostal jsem z redakce pár otázek.Sktečné odpovědi mám zde!Cosi přečteme v novinách uvidíme.
Stručné zhodnocení podzimní části –čekalo se více, proč se tak nestalo, hlavní nedostatky

Po skončení sezóny2008/9,kde se do poslední chvíle hrálo o záchranu, skončilo v "A" týmu 6 hráčů základní sestavy/ Turek,Pechanec,Vosyka,Mikula,Šťastný J.,Sedláček/.Dále nemohl naplno M.Pokorný /stavba/ a Příhoda/ zranění/.Mužstvo se podařilo doplnit o J.Lebrušku návrat z hostování,P.Edr z týmu "B", P.Šimek a J.Voplakal ,hostování Kouty/Kožlí.Po podzimu mužstvo skončilo na 9 místě - 14 bodů 3x výhra, 5x remíza, 5x prohra.Na to,že z mužstva odešli všichni střelci,kteří zatížili konto soupeřů 28 góly si mužstvo udrželo pozici,která zatím nehrozila úporným záchranářským zbrojením.Hlavním problémem v Ledči tréninková docházka,kde množství hráčů chodí na směny a když odjedou študáci do škol,tak těch hráčů v Ledči moc nezústane.

Jarní část, splnila očekávání – zlomová utkání, rozhodující momenty ?

Jarní část jsme si představovali lépe.Sice se podařilo vstoupit vítězstvím nad Pelhřimovem 1 :0.V Dalším zápase jsme prohráli v Humpolci po naší hrubé nekázni 3:0,kdy jsme během 8 minut obdrželi všechny tři góly.Navíc jsme neproměnili dva samostatné nájezdy,nastřelili zblízka tyč a břevno.Trochu jsme si to vyříkali a pak následovalo 5 zápasů bez porážky.Trochu nám narostla ramena a tak jsme si museli vychutnat dvě porážky za sebou. Tady je vidět ,že je to hodně u našeho mužstva o psychice,protože když už jsme body téměř nepotřebovali tak z posledních 4 zápasů jsme si připsali 9 bodů se skorem 7:4,což stačilo jen na celkové 9. místo.Tak ,že jaro bylo pro nás 19 bodů 5x výhra, 4x remíza, 4x prohra 16 : 18 7.místo jara.Dá se říci,že jsme krizi odchodů přežili,ale pro Ledeč bychom si přece jen přáli umístění na vyšších příčkách.Naše postavení nebylo tak kritické,že bychom museli řešit krizové momenty nebo označovat zlomová utkání.

V čem jsi byl spokojen – zlepšil se herní styl, dodržovala se taktika, na čem je potřeba nejvíce zapracovat ?
Velmi spokojen jsem byl se spoluprácí s dorostem vedeným Jirkou Vránou.Dorostenci s námi pravidelně nastupovali v zápasech při zimní přípravě a v mistrovských zápasech to byla v případě potřeby ,poměrně spolehlivá základna.
Jinak ke spokojenosti mám téměř ve všech bodech daleko,životospráva,tréninková docházka,zápal pro hru apod.Od tohoto se odvijí individuelní výkon hráče.Protože mužstvo nemělo, řekl bych potřebnou individuální kvalitu ,vsadili jsme na dobrou organizaci hry,týmovou spolupráci a kluky jsme učili hlavně neprohrávat.Moc zápasů jsme sice neprohráli, ale 9x remíza je moc a to je na umístění znát.Zapracovat musíme hlavně hlavách a přemýšlení hráčů.

Má mužstvo nějakého dirigenta hry, kteří hráči patřili k oporám a proč ?

V podzimní části mužstvo nevystupovalo jako kompaktní celek, na hřišti se
občas dohadovali ,přestože měli své úkoly,jejich neplnění chtěli doslova okecat.
Na jaře jsem začal více spolupracovat a úkolovat trojici služebně nejstarších hráčů Pokorný,Geher,Lebruška.Ti mi odpovídali za dodržení mých pokynů na hřišti.Teď už je můžu pochválit,protože to opravdu fungovalo a s gólmanem Vitiskou vytvořili osu mužstva a v zápasech to bylo vidět.Kteří hráči se v průběhu jara vystřídali v kádru mužstva ? Střelecká tabulka, kdo odehrál nejvíce zápasů, kdo byl nejpilnější v tréninku ?
V jarní části nastoupili v "A" týmu : J.Vitiska,J.Lebruška.V.Šťastný,M.Pokorný,P.Pešek,M.Geher, J.Slavětínský,P.Janů.M.Janovec,A.Příhoda,O.Pajer,F.Hofman,M.Pajer,V.Křišta,T.Žemlička,T.Ge O.Martínek,J.Voplakal,M.Procházka,F.Milichovský,J.Převor.
O 16 gólů jara se podělilo 9 hráčů - 5x M.Geher, 4x Hoffman,1x Voplakal, Janovec ,Procházka, Šťastný, Janů, Lebruška,Pešek.
Nejlepší tréninkovou docházku měli Slavětínský,Šťastný,Janovec,Pešek,další už střídavě.Příchody a odchody hráčů ?
Jednáme o příchodu dvou hráčů,vše je v počáteční fázi.
Jinak se vrátilo několik hráčů z hostování,zatím se k tréninkům nedostavili.Jeden odchází
do Rakouska.Voplakal se vrací do Kožlí. Doufám,že jiné odchody nás již nepřekvapí.


Předsevzetí pro příští sezónu, v čem jsou největší priority, chcete hrát v horní polovině tabulky Nebo máte vyšší cíl?

V příští sezóně bychom chtěli produkovat lepší fotbal,hlavně s lepší střeleckou muškou.
Vždyť v letošní sezóně jsme byli nejhůře střílející mužstvo.Zatím připravujeme skladbu
A týmu.Jak slyšíme výroky ostatních mužstev většina z nich chce hrát klidný střed,tak že
tam pro nás nezbylo místo. Podle toho jak se nám podaří sestavit kádr, budeme hrát buď
o postup nebo o záchranu,protože uprostřed tabulky by mělo být přeplněno.
Osobní profil kouba | 19.07.2010 11:32
Z důvodů odpoleních směn a dovolených v tomto týdnu nebude zítra,to je v úterý trénink.Ve středu a v pátek trénink bude normálně od 18 hod,protože by nás měli posílit dorosteci kteří mají trenéra na dovolené.
Počítejte v sobotu i v neděli se zápasy.Říkejte to dál!!!!!
Referát ze zápasu udělám asi večer.
Osobní profil také sekretář | 16.07.2010 7:29
Ahoj Jirko,
na hřiště se nyní v létě smí jen se souhlasem výboru a jen na utkání...
Osobní profil kouba | 15.07.2010 23:05
Dnes jsem se dostal,k tomu abych si přečetl diskuzi na sousedském webu.Nevím co koho znepokojuje.Ve svém hodnocení jsem udělal pouze skutečný popis událostí jak probíhaly a jestli se to někomu špatně čte ,je to jeho problém.Nikoho jsem nejmenoval,tak,že si to Tomík bere zbytečně sám na sebe,ale myslím,diskuze alternujícího trenéra to posadila do správných kolejí.Tam se neshodujeme pouze v bodě,kdo kde chce hrát Ledči a asi v anketě,ale tak to někdy v životě je - v práci,rodině,ve sportu.Příspěvek myslím Františka je asi skutečný,ale že vzadu hrálo jen béčko a z áčka nikdo nebyl,to je pravdivé ,ale ve většině klubech určuje kdo je A a B realizační tým nebo trenér,v Ledči jsou to hráči,kteří řeknou já jsem jen B.Některé problémy jste si v diskuzi otevřeli sami/např.závěr sezóny-váš problém/ ,abyste si je mohli hned zdůvodnit.Někde v diskuzi padlo slovo o zrušení béčka,to jste se zhodnotili sami,já jsem říkal... zhodnotit,zvážit,nastavit pravidla atd.Pokud se týká výchovy mladých,tak to může být v mužstvu tak max.5 profesorů ,ale dalších šest musí být ochotno a schopno naskočit jako pomoc do áčka.Pak to má smysl. No jak vidíte ,okurková sezona jak pro koho ,protože proběhly piváky,dále rozpis přípravy,přípravné zápasy a 7.8 začíná nová sezóna.
Osobní profil jiri.vrana | 15.07.2010 14:36
Optám se za dorost na hrací plochu a tréninky.Můžeme na hrací plochu nebo ne? V případě zákazu budeme za branou jako včera a fotbálek na závěr tréninku uděláme na Házenkářském hřišti. Jinak tento pátek se trénink dorostu ruší víc jak polovina kluků je na dovolených apod.
Osobní profil kouba | 14.07.2010 18:48
Výbor odsouhlasil,že můžeme hrát v Ledči.V době když se to sjednávalo a psal se rozpis,jsme nedovedli odhadnout
jaké bude počasí.Páteční zahajovací trénink máme povolení také na ploše.
Osobní profil fanulka22 | 14.07.2010 11:27
Mam dotaz.Na kterem hristi se bude hrat v nedeli proti Uhl.Janovicim???Je napsano na nahradnim hristi??Ja myslel ze stav ledecske hraci plochy je ve velice luxusnim stavu.a třeba dorazi i plny dum
Osobní profil také sekretář | 11.07.2010 10:20
SP 2010 :
Je tam i záběr na naše kopálisty...
Osobní profil kouba | 08.07.2010 22:21
Jirko,ta poznámka se týká mužů,dorosteci měli účast dobrou.
Osobní profil jiri.vrana | 08.07.2010 12:13
Za brigádu po pivákách se za dorost omlouvám příště stačí napsat sem nebo sms v kolik je úklid po pivákách apod abych to mohl všem poslat sms a přišlo by mnohem více lidí jinak já byl mimo Ledeč a vrátil jsem se až navečer takže tímto se sám za sebe omlouvám ale v pátek jsem na přípravách byl
Osobní profil kouba | 07.07.2010 17:47
Přikládám pár fotek ze zápasu.Jinak na úklidu po pivákách jste se moc nepředvedli.
" target="_blank">http://www.fotbal-ledec.cz/galerie/1278498361/slavnosti-piva-2010/
Osobní profil kouba | 06.07.2010 20:24
Protože je konec sezony,dovolím si předložit jednu příhodu.Před utkáním v Janovicích, vedoucí P.Pešek nesl zápis a ptá se hráče,kde jsou tady rozhodčí,nevím odpověděl a šel dál,těsně za ním šel jeho spoluhráč, stejná otázka stejná odpověď.Za chvíli šel další hráč a ten nám to ukázal.Protože se nám zdálo,že se dvojice rozcvičuje spíše sama,pojali jsme podezření???.Při nástupu jsem řekl,že si je vyfotím.Všimněte si hráče uprostřed,který si jako jediný stoupl tak,aby mu nebylo videt do obličeje ani
číslo.No zkrátka náhoda.S výsledkem 4:4 jsme byli spokojeni a tak jsme nic neřešili. http://www.fotbal-ledec.cz/galerie/1278438628/janovice-vrchni-prchni/
strana: 1... « 2345 678

Aktualita

Informace o využívaných dotacích
Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou v roce 2017 využil následující finanční dotace od MŠMT, FAČR a ČÚS Dotace č. ID 002138.0009 ČUS ...

Kalendář akcí

« 09 / 2023 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz